Кращі Блоги

“Думаю завдяки цьому все проходить у легкій формі”: українська телеведуча захворіла на кoронaвiрус і розповіла про своє лікування

Ведуча телеканалу Kyiv Live Христина Шапран, яка є ВIЛ-позитивною, захворіла на коpoнавірyс.

В інтерв’ю “Радіо Свобода” вона розповіла, що запідозрила COVID-19 після того, як у неї з’явився сильний біль в горлі, а згодом – зник нюх. Хворіє телеведуча вже понад 10 днів.

“Із симптомів у мене все ще поки тримається 37,2 вечорами, зранку я прокидаюся зазвичай із 36,6. Вчора помітила, що почали з’являтися ледь помітні запахи. Дуже дивне відчуття, ні на що не схоже, коли ти не розумієш, ні як ти пахнеш, ні як у домі пахне, як їжа пахне: вона взагалі їстівна чи не дуже”, – поділилася телеведуча.

За її словами, лікування ВІЛ-позитивних людей, які заразилися коpoнавірyсом, не відрізняється від того, як лікують ВІЛ-негативних пацієнтів. Вона також розповіла, що часто рівень її імунітету навіть вищий, ніж у середньостатистичних людей, які погано сплять, випивають або курять. Тому Христину лікували стандартними методами.

“Мені складно з лікарської точки зору пояснити, як це працює, але, як я розумію, ті препарати, які закривають клітину від вторгнення вірусу ВІЛ-інфекції, вони ж допомагають її захистити і від якихось інших вірусів, роблячи дещо менш уразливою імунну систему. Думаю, те, що в мене COVID-19 проходить у легкій формі, то в тому числі і завдяки цьому”, – додала Шапран.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу ! 

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button