Блоги

“Коханий, як мені тепер жити без тебе?”: крик душі дівчини зaгиблoго курсанта. фото

Постимо мовою оригіналу зі сторінки yevhenii_a  Орфографію та синтаксис збережено.

Мой родной и любимый, ты навсегда останешься в моём сердце.

Благодаря тебя я поняла , что такое любить и быть любимой.
Когда я спросила что будет, если вдруг меня не станет, он ответил :” Что не сможет жить без меня”. Как теперь жить мне ?

Как могли такое допустить, что погибли такие молодые парни. Ему оставалось налетать 4 часа. Вот должен был быть отпуск , а теперь его нет. Я не могу в это поверить.
В день вылета, я попросила его приехать, отпроситься , может отпустят. Но…..если бы я настояла !
Ты частичка меня…
Моя любовь, моя жизнь.
А недавно он мне сказал, что хочет чтобы я была его женой. А теперь его НЕТ.
Мы очень быстро поспешили со знакомством с родителями, и я всегда спрашивала , чего так быстро , он отвечал: ” А ЧЕГО ЖДАТЬ”.

Он любил жизнь, любил семью , любил своё дело , но его больше с нами нет .
Я бы все отдала что-бы вернуть ТЕБЯ!!!

За матеріалами зі сторінки yevhenii_a

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу ! 

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button