Думка

Береза: “Прочитав про те, що Росія ввела санкції проти Порошенка, Вакарчука, Яни Зінкевич та інших нардепів ВР.”

Постимо мовою оригіналу зі сторінки Борислава Берези. Орфографію та синтаксис збережено.
Прочитал о том, что Россия ввела санкции против Порошенко, Вакарчука, Яны Зинкевич и других нардепов ВР. Эта информация напомнила мне, что я тоже нахожусь под этими санкциями с 1 ноября 2018 года. И эти санкции такие серьёзные и мощные, что если бы о них не напомнили СМИ, то я бы и не вспомнил. Ну, ок. Раз я под санкциями России – тогда не буду покупать на этой неделе Газпром и Кремль. Пусть страдают без моих инвестиций. А я пойду лучше пирожные и кофе куплю. Так пользы больше будет.
PS А “слуг” не внесли в санкционный список потому, что это кремлевскик слуги?
За матеріалами зі сторінки Борислава Берези
Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .
Пряма мова –
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами !

Дякуємо за увагу !

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button