Україна

Відео. “Хочеться вмepти від сорому”: українців шoкувaлo “свято” Зеленського в День Незалежності. фото

У понеділок, 24 серпня, в столиці України одночасно відбулося два святкування Дня Незалежності — Марш захисників України та концерт, організований Офісом президента. У першому заході участь взяли ветерани, які захищали Україну від російської агресії, а на другому зокрема з російськими піснями виступили відомі співаки.

У соцмережах почали з’являтися фото та відео із цих заходів. А також коментарі українців, які обурилися побаченим.

Користувачів розлютило зокрема те, що в День Незалежності в центрі Києва з подачі влади лунала російська музика.

“Спецом порахував мову виконання пісень під час виступу ЗЕ до Дня Незалежності. Правда незрозуміло якої країни. Так ось: 63% – українською, 30% -російською, 7% – англійською та кримськотатарською. Показово, що більшість виконавців відомі своєю любов’ю до Росії та позицією “внє палітікі”. Зеленський дає чіткий сигнал, що буде розмивати ідентичність насамперед у питанні мови та культури, розуміючи що це є базовим, щоб проштовхнути людям нову провладну ідею “Рашка-мір-дружба-жвачка”, – зазначає один з користувачів.

“Такого не було при жодній владі в Україні, щоб в Державне свято влада влаштувала танці в трусах біля церкви та стели полеглим воїнам. Танці на могилах…Ось таку незалежність ми здобули”, – пишуть у соцмережах.

Українців шокувало “свято” Зеленського в День Незалежності: дописи зі соцмереж

Українців шокувало “свято” Зеленського в День Незалежності: дописи зі соцмереж

За матеріалами з сайту vgolos.com.ua

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .
Пряма мова –

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами !

Дякуємо за увагу !

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button