ЗМІ

Володимир Зеленський – Буду максимально відвертим. Батьківський будинок активіста Віталія Шабуніна…..

Буду максимально відвертим. Батьківський будинок активіста Віталія Шабуніна, що був цинічно підпалений, – явна ознака того, що наше суспільство так і не може отямитися після численних трагедій і соціальних потрясінь. Не може відмовитися від нецивілізованих форм з’ясування стосунків. Не може перестати грати в демонстративне насильство.

Особисто мене це дуже хвилює та засмучує. Так, я розумію, що подібне трапляється і в інших країнах, але Україна, на мій погляд, повинна вже виходити з епохи конфліктів. Очевидно, що кожен такий випадок кидає тінь на репутацію нашої держави, на наші нові інститути влади й особливо на наші правоохоронні органи. На жаль, це дійсно дуже погана історія. Тому що, незалежно від поглядів, позиції, громадської активності, будь-яка людина в нашій країні має абсолютне право на недоторканність і свою, і свого житла. Це ж аксіома для зрілих і цивілізованих країн.

А тому впевнений, що нам потрібні оперативні та професійні відповіді від тих же правоохоронних органів. І я чекаю, що правоохоронці швидко розберуться та поставлять всі крапки над «і». Хто це зробив? Навіщо це було зроблено? І чому цей «хтось» так нахабно поводиться по відношенню, перш за все, до громадських активістів, які дійсно часто порушують непрості питання суспільного устрою.

Зрозуміло, я щиро співчуваю Віталію Шабуніну та всім тим нашим співгромадянам, які через свою громадянську позицію потрапляють у такі неприємні ситуації. Винних потрібно обов’язково знайти й покарати. Саме так – знайти й покарати. А ми – суспільство – все-таки повинні навчитися толерантного ставлення до тих, хто має свою позицію щодо спірних питань. І хто висловлює її активно та регулярно. «Суспільство діалогу, а не суспільство насильства» – ось кредо, яке повинне стати для нас аксіомою…

Володимир Зеленський

Нагадаемо про подію.

На фото мій підпалений сьогодні вночі дім.

Ніхто не постраждав: нас з дітьми не було, а батьки встигли вибігти. Дякувати Богу сусідка почула вибух і побачила, як спалахнув вхід.

Спеціально для Аваківських експертів: рівно два тижні тому газова служба перевірила лічильник і всі з’єднання.

Запрошую журналістів побачити все на власні очі сьогодні о 13:00. Хочемо вкотре нагадати про неспроможність влади захистити громадських діячів.

Адреса: 16-а Ентузіастів, буд 4. Це 15 хв від метро Славутич (НЕ Русанівські Сади).

Як християнин благословляю виконавців і замовників. Останнім дякую за мотивацію працювати ще більше.

Vitaliy Shabunin

Всередині будинку усе ще гірше, ніж зовні. Для життя він непридатний.

Будинок не застраховано. Банально руки не дійшли

Поліція зареєструвала провадження по умисному пошкодженню майна шляхом підпалу (ст. 194 ч2 ККУ).

Я не погоджуюся з такою кваліфікацією. Підпал вночі будинку, в якому сплять люди, – це не про пошкодження майна.

Слава Богу, що сусідка не спала о 2:30 ночі, що дітей не було вдомі, що батько вчасно перекрив подачу газу в дім.

Все могло закінчитися набагато гірше.

Друзі, щиро дякую вам за кожен ваш пост, меседж чи дзвінок з підтримкою. Вибачте, що не відповідаю.

Найближчими днями відпишусь/відзвонюся кожному.

Наші друзі з «100% життя» – Мережа ЛЖВ оголосили збір коштів на підтримку родини Віталія Шабуніна. Гроші будуть спрямовані на усунення наслідків підпалу. Будинок не був застрахований.

Дякуємо всім за підтримку і допомогу!

Номер картки ПриватБанку: 5168745030137837 Віталій Шабунін

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button