Кращі Блоги

Підозрюваний у тeрoрuзмi Кривош у суді розповів, чому захопив автобус та чи шкодує про скоєне.

У суді Луцька Плохому обирають запобіжний захід.

Підозрюваний у теракті в Луцьку Максим Плохой (справжнє ім’я Максим Кривош) заявив, що захопив автобус з людьми, бо це “дієвий метод”, а про вчинене він не шкодує.

Про це він сказав у Луцькому міськрайонному суді, де йому сьогодні, 23 липня, обирають запобіжний захід.

За його словами, день антисистеми – це день правди. На запитання про інсценування він відповів: “Я не знаю, що ви називаєте постановкою. Я здався сам. Жодного штурму не було”.

Він також заявив: “Основний терорист – держава. Тобто державне, система. Вона розуміє лише силу”. Плохой повідомив, що намагався, аби не дійшло до вбивства людей.

Чи задоволений тим, шо скоїв, він сказав: “Час покаже”. Також він додав, що вчора готовий був померти. Додав, що спільників не мав.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.


Повна версія посту|Більше тут } :
Підозрюваний у тeрoрuзмi Кривош у суді розповів, чому захопив автобус та чи шкодує про скоєне.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button